Elulõngad igasse aeda - Hea Lugu

Tagasi

Elulõngad igasse aeda
Elulõngad igasse aeda

Elulõngad igasse aeda

Erika Mahhov , 2012
Saadavus: Ei ole saadaval

Erika Mahhovi põhjalik ja pildirikas “Elulõngad igasse aeda” põhineb Mahhovi pere 35aastasel elulõngade kasvatamise kogemusel. Autor ütleb: “Elulõngade arvukas, värvi- ja vormirikas perekond pakub võimaluse leida igasse aeda sobiva sordi või liigi. Valiku hõlbustamiseks toob käesolev raamat elulõngade sordikirjeldused sordirühmade kaupa. Rühmitamise aluseks on aednikule olulised tunnused, nagu elulõngade kasvukuju, õitsemise aeg, lõikamisrežiim jne.” Tutvustatakse kogu maailmas tunnustatud klassikalisi sorte, tuntud Eesti ja huvitavamaid uudissorte.

Erilise tähelepanu all on vähenõudlikud väikeseõielised elulõngad. Nendega saab kujundada isikupäraseid, ent lihtsalt hooldatavaid koduaedu, aga ka avalikke haljastuid.

Muu hulgas annab raamat ülevaate elulõngakasvatuse ajaloost. Põhjalikud juhised on hooldamise kohta, käsitletakse taimekaitse olulisemaid probleeme ja õpetatakse, kuidas paljundada elulõngu koduaias.

Erika Mahhovi “Elulõngad igasse aeda” põhineb suuresti autori perekonna 35aastasel elulõngade kasvatamise kogemusel. Põhjalik ja pildirikas raamat tutvustab kogu maailmas tunnustatud klassikalisi sorte, tuntud Eesti ja huvitavamaid uudissorte. Erilise tähelepanu all on vähenõudlikud väikeseõielised elulõngad.

Üksikasjalikud juhised on hooldamise kohta, antakse ideid elulõngade paigutamiseks aias või haljasalal ja õpetatakse, kuidas paljundada elulõngu koduaias.

Kaubamärk Maalehe Raamat
Ribakood 9789949470020
Lehekülgede arv 256
Köide kõvad kaaned
Ilmumisaasta 2012

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!